Reînscriere grădiniță 2020 -2021

Publicat de Liceul Teoretic Murfatlar pe

Reînscrierea copiilor care frecventează unitatea de învăţământ   preşcolar în acest an şcolar şi urmează să o frecventeze şi în anul şcolar următor, în intervalul 25 mai-5 iunie 2020, de luni până vineri, în intervalul orar 900-1300.  Reînscrierile se pot efectua și prin fax ( 0241234209) , poștă electronică (liceulteoreticmurfatlar@yahoo.com )  sau telefonic  cu doamna educatoare de la grupă, documentele necesare fiind cererea de reînscriere 

(document disponibil : Cerere de reînscriere) completată de către unul dintre părinți/tutore/reprezentant legal , o copie CN copil și o copie a CI solicitant.

Categorii: 2020

0 comentarii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *